GO2PRO Bicikle Bikes
Datum Naziv Organizator Klasa Disciplina
JANUAR
31. Državno prvenstvo - Ciklo-kros Konkurs - BS Srbije DP CX
MART
08. Dunavski kup 1 BK ELITE DP CX
14. Otvoreno prvensto CX Beograd BS BGD   CX
22. Dunavski Kup 2 BK ELITE   CX
27-29. SALCANO Cup Vojvodine BK NOVI SAD   MTB
28. ŽELEZNIČAR MBN Cup BK ŽELEZNIČAR   MTB
APRIL
05. Kup Srbije - ERDEVIK BSS / BK JEDNOTA   Drum
11. DANI BEOGRADA - Trofej Čukarice BK ČUKARIČKI   Drum
19. 9. Banja Luka-Beograd II  BSS UCI1.2 Drum
19. Dunavski Kup 3, 4 BK ELITE   Drum
25. Trofej Kralja Petra I - Ribarska banja BK BELA STENA   MTB
MAJ
02. OKO BEOGRADA - Delta Tour OBK BEOGRAD   Drum
16-17. TROFEJ SAJAMSKOG GRADA BK VELO   Drum
17. Dunavski kup 5,6 BK ELITE / BK VELO   Drum
24. TROFEJ ČIVIJA BK ČIVIJA   Drum
JUN
06. OLIMPIJSKI TROFEJ Svetomir Djukić BK C.ZVEZDA   Drum
06. Trofej Konstantin BK KONSTANTIN   MTB
07. VN ČUBURE BK VALEX   Drum
13. ULICAMA SAVE ŠUMANOVIĆA BK ŠID   Drum
14. Dunavski kup 7,8 BK ELITE   Drum
16-21. TRKA KROZ SRBIJU BSS UCI2.2 Drum
21. CROSS CUP Crna Trava Orlovac CROSS   MTB
27-28. DRŽAVNO PRVENSTVO hrono/drum konkurs - BSS DP Drum
JUL
04. NAGRADA SOMBORA BK SOMBOR   Drum
05. APATINSKE RIBARSKE VEČERI BK APATIN   Drum
12. SALCANO CUP KOPAONIK BK NOVI SAD   MTB
12. Dunavksi kup drumsko/brdsko BK ŠID DP Drum
18. MTB PRVENSTVO SRBIJE konkurs-BSS   MTB
26. ČAČAK 2015 BK BORAC   Drum
26. Dunavski kup 11,12 hrono/krit BK ELITE DP Drum
AVGUST
08. 3. Medjunarodna trka TALENTI BEOGRADA BSB   Drum
08. Dunavski kup 13 BK ZMAJ OD BOSNE   Drum
09. Medjunarodna trka TALENTI EVROPE BSB   Drum
16. AS Arandjelovac AS Arandjelovac   Drum
16. Dunavski Kup 14,15 BK JEDNOTA   Drum
22. 44. Medjunarodna trka OLIMPIJSKE NADE BSB   Drum
23. TROFEJ BEOGRADA BSB   Drum
23. Dunavski Kup 16 BK ELITE   Drum
30. Velika nagrada Subotice BK SPARTAK   Drum
- DRŽAVNO BRDSKO/KRITERIJUM konkurs DP Drum
SEPTEMBAR
05. TROFEJ SOKOBANJA BK GORSKI   MTB
06. Dunavski kup 17 BK ELITE   Drum
12-13. 37. Medjunarodna Trka kroz Vojvodinu BS VOJVODINE   Drum
12-13. VN JUNIORI KROZ VOJVODINU BS VOJVODINE   Drum
19. EVROPSKI KUP - Invalidi BS OIS   Drum
19. PLAVA TRKA OBK BEOGRAD   Drum
20. SALCANO Kup Novi Pazar BK NOVI SAD   MTB
27. VRŠAČKI IZAZOV KES IZAZOV   MTB
27. Dunavksi kup - FINALE BK ELITE   Drum
OKTOBAR
04. Memorijal MILANA MILIĆEVIĆA PULA BK ŠUMADIJA   Drum
11. VN NIŠA - 11. Mem TOME BLAGOJEVIĆA BK ŽELEZNIČAR MBN   Drum
18. Brdsko prvenstvo Beograda - Kup BGD U15 U13 BSB   Drum